Anioł Zieleni


INSTRUKCJA MONTAŻU          AKCESORIA         GALERIA         CENNIK    


      Anioł Zieleni to system mający na celu opiekę nad nowo posadzonymi drzewkami. 
Zestaw zawiera trzy ramiona wykonane z drewnianych pali, składających się z dłuższej i krótszej części, połączonych ze sobą w sposób umożliwiający ustawienie podpór drzewka pod odpowiednim kątem. Integracja systemu z drzewkiem polega na zastosowaniu bardzo mocnej, elastycznej linki ekspander UV, zaciskanej za pomocą plastikowej knagi. 

             
 
 
Dodatkowo w systemie zastosowano matę wykonaną z geowłókniny z polipropylenu stabilizowanego przeciw promieniowaniu UV o bardzo wysokim parametrze wodoprzepuszczalności, w kształcie trójkąta. Mata posiada otwory duże, które bez konieczności odmierzania wskazują miejsce wbijania pali, oraz małe – przeznaczone do mocowania kotew wchodzących w skład zestawu. Dodatkową jej funkcją jest zapobieganie wzrostowi trawy bezpośrednio pod drzewkiem. W miejscu gdzie paliki stykają się z drzewkiem, pień został zabezpieczony poprzez zastosowanie gumy EPDM z systemem stabilizacji UV. Opcjonalnie istnieje możliwość dołączenia siatki do osłony przed zwierzyną.

„Anioł Zieleni” to opiekun, który zapewnia młodym drzewkom idealne warunki rozwoju. Sposób, w jaki został wykonany, gwarantuje łatwy oraz szybki montaż, nawet przez jedną osobę. Wszystkie użyte materiały są zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W porównaniu do standardowych podpór drzew „Anioł zieleni” oferuje:

- lepszą ochronę przed wiatrem,
- szybszy, bezproblemowy montaż,
- kompletny zestaw do ochrony drzewka.

Produkt zgłoszony do ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. (c) by Dr Agro`2015

Realizacja strony internetowej: SEI Weboski